Guanyadors edició 2019 de dibuix infantil


S’han presentat 200 dibuixos (96 a la categoria A i 104 a la categoria B)

Categoria A

  • 1r premi
    0 258 Like 0 people like this
    1r premi
    Claudia Lorenzo - Martorelles
  • 2n premi
    0 243 Like 0 people like this
    2n premi
    Joel Noguer - Sant Esteve d'en Bas
  • 3r premi
    0 261 Like 0 people like this
    3r premi
    Biel Cos - Espluga de Francolí
  • Finalista
    0 283 Like 0 people like this
    Finalista
    Guiu Serrat - Olot
  • Finalista
    0 257 Like 0 people like this
    Finalista
    Cèlia Griñó - Espluga de Francolí
  • Finalista
    0 261 Like 0 people like this
    Finalista
    Martí Font - Joanetes
  • Finalista
    0 241 Like 0 people like this
    Finalista
    Marcel Ahcupleda - El Mallol
  • Finalista
    0 308 Like 0 people like this
    Finalista
    Jan Julià - Joanetes
  • Finalista
    0 254 Like 0 people like this
    Finalista
    Joel Toledo - Sant Esteve d'en Bas
  • Finalista
    0 260 Like 0 people like this
    Finalista
    Arnau Benet - Jesús

Categoria B

  • 1r premi
    0 261 Like 0 people like this
    1r premi
    Anna Saumell - Espluga de Francolí
  • 2n premi
    0 263 Like 0 people like this
    2n premi
    Júlia Cosme - Jesús
  • 3r premi
    0 273 Like 0 people like this
    3r premi
    Mariona Bajador - Jesús
  • Finalista
    0 264 Like 0 people like this
    Finalista
    Aniol Nogué - Joanetes
  • Finalista
    0 271 Like 0 people like this
    Finalista
    Otger Serrat - Olot
  • Finalista
    0 260 Like 0 people like this
    Finalista
    Paula Bonifacio - Sant Privat d'en Bas
  • Finalista
    0 252 Like 0 people like this
    Finalista
    Paula Sebastià - Jesús
  • Finalista
    0 261 Like 0 people like this
    Finalista
    Mar Gallego - Els Prats de Rei
  • Finalista
    0 265 Like 0 people like this
    Finalista
    Sergi Nogué - Joanetes
  • Finalista
    0 272 Like 0 people like this
    Finalista
    Bruna Ribé - Espluga de Francolí

Col·laboradors